Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

Güçlü, Daimi , Kaliteli...

Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

Biz Doğayı Korudukça, Doğada Bizi

Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

All Over the World...

Slide background

SMS-TORK High Quality

Valve & Automation

Çeyrek Asırdır Yanınızda...

Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

Solenoid Valf...

Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

Akışkan Kontrol Altında...

Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

Gaz Ürünleri...

Slide background

SMS-TORK High Quality

Valve & Automation

Doğal

Slide background

SMS TORK High Quality

Valve & Automation

Önemsedikleriniz için Çalışıyoruz...

 • GREISINGER Electronic GmbH el tipi ölçüm cihazları: Oksijen, karbondioksit, karbonmonoksit, nem, sıcaklık, iletkenlik, akış ölçüm; data logger ve ex-proof ölçme ensturmanları konusunda 30 yılı aşkın deneyimi ile 1980’de Almanya’da kurulmuş endüstriyel ölçüm cihazları üreten bir firmadır. Yüksek Hassasiyetli El tipi Termometreler, Ex-proof Thermocouple ve PT100 ler,Infrared Sıcaklık Ölçüm Cihazları,Universal Göstergeler ve Kontrol Cihazları,Rotasyonel Hız Ölçüm Cihazları Greisinger’in üretiminde bulunan ürünlerden bazılarıdır.

  manometre, oksijen, karbondioksit, nem, iletkenlik, data logger

   
   
 • www.ghm-messtechnik.de/en.html  Honsberg  instrument Alman firmasi olup; flowswitch, akış şalterleri,  debi ölçme konrol, farklı debimetreler, hassas flowmeter, flowswitch , akış şalterleri, dilli tip akış şalterleri, pistonlu tip akış şalterleri, debi ayarlı tip akış şalterleri, yüksek sıcaklık için akış debi kontrol şalterleri türbin tip, dişli tip, kalorimetrik tip, target tip, vortek tip, şamandıralı tip debi sensörleri ve digital debi gösterge ve kontrolörleri, OEM e uygun özelürünler. seviye şalterleri,ultrasonik seviye şalterleri, flatörlü seviye şalterleri, mağnetik seviye şalterleri , basınç sensor ve şalterleri ve seviye konusunda liderdir.

  debi,akış,seviye,sıcaklık

   
   
 • MARTENS, GREISINGER,HONSBERG  Electronic GmbH el tipi ölçüm cihazları: Oksijen, karbondioksit, karbonmonoksit, nem, sıcaklık, iletkenlik, akış ölçüm; data logger ve ex-proof ölçme ensturmanları konusunda 30 yılı aşkın deneyimi ile 1980’de Almanya’da kurulmuş endüstriyel ölçüm cihazları üreten bir firmadır. Yüksek Hassasiyetli El tipi Termometreler, Ex-proof Thermocouple ve PT100 ler,Infrared Sıcaklık Ölçüm Cihazları,Universal Göstergeler ve Kontrol Cihazları,Rotasyonel Hız Ölçüm Cihazları Greisinger’in üretiminde bulunan ürünlerden bazılarıdır.

  manometre, oksijen, karbondioksit, nem, iletkenlik, data logger

   
   
 • İMTRON, MARTENS, HONSBERG, GREISINGER Electronic GmbH el tipi ölçüm cihazları: Oksijen, karbondioksit, karbonmonoksit, nem, sıcaklık, iletkenlik, akış ölçüm; data logger ve ex-proof ölçme ensturmanları konusunda 30 yılı aşkın deneyimi ile 1980’de Almanya’da kurulmuş endüstriyel ölçüm cihazları üreten bir firmadır. Yüksek Hassasiyetli El tipi Termometreler, Ex-proof Thermocouple ve PT100 ler,Infrared Sıcaklık Ölçüm Cihazları,Universal Göstergeler ve Kontrol Cihazları,Rotasyonel Hız Ölçüm Cihazları Greisinger’in üretiminde bulunan ürünlerden bazılarıdır.

  manometre, oksijen, karbondioksit, nem, iletkenlik, data logger

   
   
 • Alman firması olup, basınç , load cell, sıcaklık kontrol cihazları imalatcısıdır. Paslanmaz manometreler,diyaframlı manometreler,basınç transmitterleri, gıda sanayi,labaratuar,test istasyonları için basınç ölçme ve kontrol cihazları,
  ve basınç sensörü,basınçtransmitterleri,basınçşalterleri,loadcell,ağırlıkölçmesıcaklıkkontrol,sensörleri termokupllar,PT100,reaistanstermometreler,çeviric iler,transdüserler,imal etmektedir. Bimetel termometreler,gazlıtermometreler imalatları mevcuttur.

  basınc,load cell,sıcaklık

   
   
 •  İspanya firmasi olup Debimetre ,debi ölçü ve kontrol,mağnetik debimetreler,diyaframlı seviye şalterleri,vibrasonlu seviye şalterleri,plastik tüp rotametreler,vortex flowmetreler,target flowmetreler,debi ölçme ve kontrol, mağnetik seviye ölçme ve kontrol,flowswitch ler,akış şalterleri,türbin tip flowmetreler, exprof flowmetre ve debi öşçme kontrol, debi ve seviye kontrol konusunda uzmanlaşmıştır.

  debi, akış, seviye

   
   
 •  I/P,P/I convertor, hassas regülatörler imal etmektedir.doğalgaz,LPG, LNG,ve benzeri gazlar için alcak basınç ve yüksek basınç regülatörler,kontrol hava basıncı için hassas regülatörler,digital regülatörler,oransal regülatörler,diyaframlar,servo regülatörler,yüksek debili regülatörler.USA firması olup,hassas regülatörler ve ceviriciler konusunda liderdir.

  marsh - bellofram regülatör, I /P cevirici

   
   
 • Alman firması olup, sensör konusunda uzmanlaşmıştır.Vakummetreler , düşük basınç şalterleri, fark basınç şalterleri ürün portföyleri arasındadır.OEM müsterilere uygun sabit fabrika set değerli basınç şalterleri, ayar düğmeli basınç şalterleri, digital basınç şalterleri,doğalgaz basınç şalterleri.

  Basınç şalterleri

   
   
 • Şamandralı koblolu seviye şalterleri imal eder. sıvılar için,katı partiküllü malzemeler için seviye şalterleri,kablo boyu,3 mt,5mt,10mt..30mt olabilir.Kablo cinsi ve şamandıra cinsi akışkana göre farklı malzemeden yapılır.Kontakları gümüş veya altın kaplı olup T.K.T.Y veya T.K.Ç.Y dür. Exproof modeller vardır.İçme suyu için özel malzemeden seviye şalterleri
  de vardır.

  kablolu seviye şalteri

   
   
 • Kızgın yağ , buhar , endüstriyel uygulamalar, petrokimya,rafineri enerji santralleri için lineer kontrollü elkektrik aktüatörlü, pnömatik aktüatörlü 2 yollu, 3 yollu gate vanalar. Ayrıca HVAC uygulamaları için sıcak su elektrik motorlu vanalar. Konusunda lider Alman firması.

  kızgın yağ, buhar vanaları

   
   
 • Ultrasonik flowmetre imalatıcısıdır.Kapalı borulardan gecen akışkan debisi ölçmek için kullanılır. 15 mm den...3m cap borulara kadar ölçüm yapılabilir. Açık kanal ve dere debisi ölçmesinde kullanılan tipleride vardır.

  ultrasonik debimetre

   
   
 • Plastik tüp debimetre,flowmetre, hava,su, gaz için debimetreler. Türbin tip debimetreler, U tip basınç göstergeleri. türbin tip
  debimetreler,gurub flowmetreler,poliamid tüp debimetreler. Kağıt sektöründe çok tercih edilir.


  Debimetre plastik, cam tüp tip